Očná ambulancia nitra

Vitajte v očnej ambulancii v meste Nitra. Naša ambulancia poskytuje komplexné očné služby pre pacientov rôzneho veku a so rôznymi oftalmologickými potrebami. Sme hrdí našimi skúsenými odborníkmi a moderným prístrojovým vybavením, ktoré nám umožňuje poskytovať vysoko kvalitnú starostlivosť o zrak pre našich pacientov.

Náš tím odborníkov

Naša očná ambulancia sa skladá z tímu kvalifikovaných oftalmológov, ktorí majú rozsiahle skúsenosti v diagnostike, liečbe a chirurgických zákrokoch týkajúcich sa očných problémov. Každý z našich lekárov je odborníkom vo svojom odbore a neustále sa vzdeláva o najnovších metódach a technológiách v oftalmológii.

Služby, ktoré poskytujeme

V našej očnej ambulancii ponúkame širokú škálu služieb pre našich pacientov. Patrí sem základné očné vyšetrenie, diagnostika očných chorôb, predpis okuliarov a kontaktných šošoviek, liečba infekcií a zápalov očí, chirurgické zákroky ako je katarakta či krátkozrakosť, a mnoho ďalších. Sme zameraní na individuálny prístup k pacientom a starostlivosť na mieru ich potrebám.

Moderné vybavenie

Aby sme mohli poskytovať najvyššiu kvalitu starostlivosti, investovali sme do moderného oftalmologického vybavenia. Naše zariadenia nám umožňujú presné diagnostické postupy a bezpečné chirurgické zákroky. Sledujeme pokrok v oftalmológii a pravidelne aktualizujeme naše vybavenie, aby sme našim pacientom poskytovali to najlepšie.

Časté otázky

1. Aké sú vaše pracovné hodiny?

Naša očná ambulancia v Nitre je otvorená od pondelka do piatka od 8:00 do 18:00. Na víkendy máme zabezpečenú pohotovostnú službu pre urgentné prípady.

2. Ako mám získať termín na očné vyšetrenie?

Termín na očné vyšetrenie môžete získať telefonicky alebo prostredníctvom nášho online rezervačného systému na našej webovej stránke.

3. Aké platobné metódy akceptujete?

Akceptujeme platby v hotovosti, platobnými kartami a cez zdravotnú poisťovňu, ak je to možné.

4. Potrebujem odporučenie od iného lekára?

Na odporúčanie nie je potrebné. Stačí nás jednoducho kontaktovať a dohodnúť si termín na vyšetrenie.

Tešíme sa na vašu návštevu v našej očnej ambulancii v Nitre, kde vám poskytneme kvalitnú očnú starostlivosť pre zdravý a jasný zrak.


Pozri tiež:

Edik

ad516503a11cd5ca435acc9bb6523536?s=150&d=mm&r=gforcedefault=1

Photo of author

Edik

Vložiť komentár