Psychiatrická ambulancia liptovský mikuláš

Vítame vás na našom informačnom portáli zameranom na psychiatrickú ambulanciu v Liptovskom Mikuláši. Naším cieľom je poskytnúť vám komplexné informácie o poskytovaných službách, odborníkoch a možnostiach liečby v oblasti duševného zdravia.

O nás

Naša psychiatrická ambulancia v Liptovskom Mikuláši je zameraná na diagnostiku, liečbu a starostlivosť o ľudí trpiacich rôznymi duševnými poruchami. Naším tímom sú skúsení psychiatrickí odborníci, psychológovia a terapeuti, ktorí sa starajú o pacientov s ohľadom na ich individuálne potreby.

Naše služby

Ponúkame široké spektrum služieb pre deti, dospievajúcich aj dospelých. Medzi naše služby patria:

  • Psychiatrická diagnostika a hodnotenie
  • Individuálna terapia a poradenstvo
  • Skupinová terapia a terapeutické workshopy
  • Liečba úzkostných porúch a depresií
  • Poradenské služby pre rodiny pacientov

Naši odborníci

Náš tím sa skladá z vyškolených a zanietených odborníkov v oblasti duševného zdravia. Naši psychiatrickí lekári majú bohaté skúsenosti v diagnostike a liečbe rôznych duševných porúch. Naši psychológovia a terapeuti sú pripravení poskytnúť individuálnu starostlivosť a podporu pre našich klientov.

Prístup k liečbe

Veríme, že každý pacient si zaslúži osobitný prístup. Pri návrhu liečebného plánu berieme do úvahy nielen klinickú problematiku, ale aj osobné životné okolnosti pacienta. Snažíme sa vytvoriť bezpečné a dôverné prostredie, kde sa pacienti môžu otvorene vyjadriť a pracovať na svojom zlepšení.

Kontakt

Ak máte záujem o naše služby alebo sa chcete dozvedieť viac informácií, neváhajte nás kontaktovať. Môžete nám zavolať, napísať email alebo sa zastaviť priamo v našich priestoroch v Liptovskom Mikuláši. Vaše duševné zdravie je pre nás dôležité, a radi vám pomôžeme na ceste k uzdraveniu.

Faqs

1. Aké poruchy liečite?

Poskytujeme liečbu pre rôzne duševné poruchy, ako sú depresia, úzkostné poruchy, poruchy stravovania, bipolárna porucha a ďalšie. Skontaktujte nás pre konkrétne informácie o tom, ako vám môžeme pomôcť.

2. Ako dlho trvá terapia?

Dĺžka terapie sa líši v závislosti od individuálnych potrieb každého pacienta. Niektorí môžu profitovať z krátkodobej terapie, iní môžu potrebovať dlhodobejšiu podporu. Spolu s našimi odborníkmi nájdete najvhodnejší prístup.

3. Je možné využiť poisťovňu na hradenie nákladov?

Áno, mnohé z našich služieb sú kryté zdravotnými poisťovňami. Odporúčame vám kontaktovať nás pre konkrétne informácie o možnostiach poistenia a hradenia nákladov na liečbu.


Pozri tiež:

Edik

ad516503a11cd5ca435acc9bb6523536?s=150&d=mm&r=gforcedefault=1

Photo of author

Edik

Vložiť komentár