Kožná ambulancia poprad

Vitajte v našej kožnej ambulancii v Poprade! Sme tím odborníkov zameraných na liečbu a starostlivosť o kožné problémy u pacientov všetkých vekových kategórií. Naším cieľom je poskytovať najvyššiu kvalitu zdravotnej starostlivosti a pomôcť našim klientom dosiahnuť zdravú a krásnu pokožku.

Naša odbornosť:

Naša kožná ambulancia v Poprade sa špecializuje na diagnostiku, liečbu a prevenciu rôznych kožných ochorení. Naši lekári majú bohaté skúsenosti s rôznymi typmi kožných problémov, vrátane ekzémov, akné, psoriázy, dermatitídy a mnohých ďalších. Sme vybavení modernými zariadeniami a technológiami, aby sme mohli poskytovať najnovšie a najefektívnejšie metódy liečby.

Štikútka u novorodenca:

Jedným z dôležitých aspektov starostlivosti o novorodencov je monitorovanie ich zdravotného stavu. Medzi časté otázky rodičov patrí aj téma štikútok u novorodencov. Štikútka u novorodenca, známa aj ako stikútka u bábätka, je bežným javom. Ide o malé, benígne výrastky na pokožke, ktoré sa zvyčajne objavia krátko po narodení. V našej ambulancii vám radi poskytneme informácie o tomto javu a poradíme s prípadnými opatreniami.

Reflux u novorodenca:

Reflux u novorodenca môže spôsobiť starostlivosť rodičov, pretože môže vyvolať nevoľnosť a nepohodlie u dieťaťa. Ide o spätný tok žalúdočnej kyseliny do pažeráka, čo môže spôsobiť nepríjemné symptómy. Naši odborníci vám pomôžu identifikovať príznaky refluxu u vášho bábätka a navrhnú vhodnú liečbu a opatrenia na zmiernenie ťažkostí.

FAQs:

1. Čo je to štikútka u novorodenca?

Štikútka u novorodenca je bežným javom, ide o malé výrastky na pokožke, ktoré sa môžu objaviť krátko po narodení. Sú zvyčajne benígne a nevyžadujú špeciálnu liečbu.

2. Ako rozoznať reflux u novorodenca?

Príznaky refluxu u novorodenca môžu zahŕňať nevoľnosť, vykašliavanie sa po jedle a podráždenosť. Ak si všimnete tieto symptómy, je vhodné sa poradiť s lekárom.

3. Kedy by som mal/a vyhľadať lekársku pomoc?

Ak si všimnete nezvyčajné prejavy na pokožke vášho bábätka alebo máte obavy týkajúce sa jeho zdravia, odporúčame čo najskôr konzultovať s odborníkom v našej kožnej ambulancii.

Tak neváhajte a navštívte našu kožnú ambulanciu v Poprade, kde vám poskytneme odbornú starostlivosť a pomoc pri riešení rôznych kožných problémov vašich detí.


Pozri tiež:

Edik

ad516503a11cd5ca435acc9bb6523536?s=150&d=mm&r=gforcedefault=1

Photo of author

Edik

Vložiť komentár