Urologická ambulancia poprad

Vítame vás v našej urologickej ambulancii v meste Poprad. Sme váš spoľahlivý partner pre zdravie vášho močového ústrojenstva. Naša ambulancia poskytuje komplexné služby pre pacientov s rôznymi urologickými problémami. Sústreďujeme sa na diagnostiku, liečbu a prevenciu ochorení močových ciest a mužského reprodukčného systému.

Naša filozofia

Náš tím odborníkov sa zameriava na poskytovanie kvalitnej a individuálnej starostlivosti pre každého pacienta. Veríme, že každý prípad je unikátny a vyžaduje si špecifický prístup. Naším cieľom je nielen liečiť choroby, ale aj edukovať pacientov o ich zdraví a možnostiach prevencie.

Naše služby

Naša urologická ambulancia ponúka širokú škálu služieb pre dospelých a dospievajúcich. Medzi naše služby patrí diagnostika a liečba ochorení ako sú močové infekcie, obličkové kamene, prostatálna hyperplázia (zväčšená prostaty) a urologické problémy spojené s reprodukciou.

Venujeme sa aj skríningu a diagnostike rakoviny močového mechúra a prostaty. Naši odborníci vám poskytnú informácie o rizikových faktoroch a možnostiach liečby, aby sme spoločne dosiahli čo najlepšie výsledky.

Náš tím

Náš tím pozostáva z kvalifikovaných a skúsených urológov, ktorí majú bohaté skúsenosti s diagnostikou a liečbou rôznych urologických ochorení. Sú vybavení najnovšou technológiou a sú neustále vzdelávaní o nových trendoch v odbore, aby sme vám mohli poskytnúť tú najlepšiu starostlivosť.

Kontaktujte nás

Ak máte akékoľvek otázky alebo sa chcete dohodnúť na stretnutí v našej urologickej ambulancii v Poprade, neváhajte nás kontaktovať. Radi vám pomôžeme s vašimi otázkami a problémami týkajúcimi sa zdravia vášho močového ústrojenstva.

Často kladené otázky

Ako často by som mal navštíviť urológa?

Odporúčame pravidelné preventívne návštevy urológa minimálne raz ročne, aj keď nemáte žiadne aktuálne problémy. Týmto spôsobom je možné odhaliť prípadné problémy včas a zabezpečiť si dlhodobé zdravie močových ciest.

Ako prebieha vyšetrenie prostaty?

Vyšetrenie prostaty môže zahŕňať digitálny rektálny vyšetrenie a krvné testy na stanovenie hladiny prostatického antigénu (PSA). Tieto vyšetrenia môžu pomôcť odhaliť prípadné problémy s prostatou, vrátane rakoviny.

Je vyšetrenie močových ciest bolestivé?

Väčšina vyšetrení močových ciest je pomerne neinvazívna a nepríjemné pocity sú minimálne. Ak máte obavy z bolesti alebo nepohodlia, môžete sa o svoje obavy podeliť s lekárom, ktorý vám môže vysvetliť priebeh vyšetrenia a zmierniť vaše obavy.

Ako môžem prevenciou udržiavať zdravie močových ciest?

Na udržanie zdravia močových ciest je dôležité dodržiavať dostatočný príjem tekutín, vyhýbať sa dlhodobému zadržiavaniu moču, a dbať na správnu hygienu. Pravidelná fyzická aktivita a zdravá strava tiež môžu prispieť k celkovému zdraviu močových ciest.


Pozri tiež:

Edik

ad516503a11cd5ca435acc9bb6523536?s=150&d=mm&r=gforcedefault=1

Photo of author

Edik

Vložiť komentár